Ferie w siodle - zgrupowanie treningowe KJ POLONEZ w Barnowie

 

Podczas ferii zimowych zawodnicy Klubu Jeździeckiego Polonez po raz kolejny uczestniczyli w tygodniowym zgrupowaniu treningowym w ośrodku Czesława Langa w Barnowie. Był to intensywny i bardzo wartościowy czas, który w pełni poświęciliśmy przygotowaniom do nadchodzącego sezonu.

 

Każdy dzień wypełniały treningi praktyczne pod okiem trenerów Henryka Kozłowskiego i Mariusza Szkołudy, a także zajęcia teoretyczne, stanowiące niezbędne uzupełnienie pracy w siodle. Ważnym elementem zgrupowania były również treningi pokazowe w formie warsztatów - jeden z trenerów prezentował ćwiczenia na koniu, natomiast drugi szczegółowo je omawiał i analizował. Taka forma pracy pozwoliła jeszcze lepiej zrozumieć technikę, cel ćwiczeń i ich praktyczne zastosowanie w codziennym treningu.

 

Nie zabrakło także akcentów pozasportowych. Jedną z atrakcji było zwiedzanie pałaców znajdujących się na terenie ośrodka, w tym pokoju pamięci Czesława Langa, gdzie mogliśmy zobaczyć pamiątki z jego imponującej kariery sportowej.

 

Z Barnowa wróciliśmy zmotywowani, bogatsi o wiedzę i doświadczenie oraz gotowi na nowe wyzwania w nadchodzącym sezonie.

 

 

 

c) 2018-2026 Klub Jeździecki Polonez Damnica
Facebook klubu
Licznik odwiedzin:
Wszystkich: 105 641
Wczoraj: 169
Dzisiaj: 3
Online: 1
Licznik odwiedzin: 105 641/169/3/1